Seriál Arrow

Green Arrow
Arrow online ke shlédnutí hledá každý fanoušek seriálu. Foto: cwtv.com

Arrow je americký televizní seriál z pera producentů Grega Berlantiho, Marca Guggenheima a Andrewa Kreisberga. Námětem pro vznik seriálů byl komiks z dílny DC s hlavní postavou nazvanou Green Arrow, maskovaným bojovníkem proti zločinu. Vancouver byl hlavní lokací pro filmování seriálu Arrow. 1 série zaznamenala svou premiéru 10 října 2012, která byla následována mezinárodním televizním vysíláním později téhož roku. Seriál Arrow online i na televizních obrazovkách obdržel celkově velmi pozitivní recenze a odezvu od kritiků. Pro televizi CW, která vysílala seriál, představoval za posledních pět let nejpopulárnější seriál právě Arrow, 2 série tak pochopitelně zanedlouho následovala. Aby se televizi podařilo udržet fanoušky u seriálu Arrow, 2 série byla doprovázena vydáním DVD a Blu-ray disků obsahujících kompletní první sérii a soundtrack k jednotlivým epizodám. Druhá série seriálu Arow měla svou premiéru 9. Října 2013.

Námět pro videohru

Postava Green Arrow se objevuje také jako stažitelný obsah v počítačové hře Injustice: Gods Among Us vydané v roce 2013. Hlas této postavě propůjčil Stephen Amell. Hlavní postava ze seriálu Arow se rovněž objevuje ve hře Lego Batman 3: Beyond Gotham jako součást rozsáhlejšího stažitelného balíčku obsahujícího více hratelných postav. I v této hře je postava dabována Stephenem Amellem. Fanoušci, kteří sledují seriál Arrow online, si tak mohou svého oblíbeného hrdinu užít ve virtuálním světě.

Arrow online ke shlédnutí

Příběh se týká Olivera Queena, miliardáře ztroskotaného na ostrově, který díky nehodě přišel o svého otce. Oliver je prohlášen za mrtvého, ale za pět let je zachráněn a vrací se do Starling City. Po návratu se setká se svou matkou Moirou a jejím novým manželem Walterem. Rovněž je přivítán svou mladší sestrou a nejlepším přítelem Tommym. Také se snaží sblížit s bývalou přítelkyní Laurel Lancovou, ale ta ho viní ze smrti své sestry Sarah, která při ztroskotání na ostrově rovněž zemřela. S postavou Olivera se divák seznamuje postupem sledování seriálu Arrow. DVD s první sérií obsahuje všechny epizody a divák si tak může užít všechny díly naráz. Dozví se, že Oliver si přes den hraje na milionářského playboye a v noci se z něj stává strážce v zelené kapuci plnící otcovo přání odčinit hříchy rodiny, bojovat se společností a vrátit Starling City zpět jeho slávu.

Dostupnost na internetu

Internet je ideální způsob, jak se dostat k epizodám seriálu Arrow. Edna se seriálu poměrně extenzivně věnuje a nachází se tam velké množství informací o seriálu Arrow. Seznam epizod, dostupný na webu, Vám rovněž pomůže uspořádat si informace o ději seriálu, a pokud se rozhodnete hledat seriál Arrow ke stažení, budete vědět, po kterých epizodách sáhnout. Jednodušší formou je rozhodně vyhledat Arrow online ke shlédnutí. Samozřejmě za předpokladu, že máte dostatečně rychlý a stabilní internet. V opačném případě můžete zkusit jeden z rozsáhlých webů, který nabízí seriál Arrow ke stažení. Uvidíte, že až budete vyhledávat seriál Arrow, 3. série online je už také k dispozici. Stejně jako jiné řady seriálu Arrow, edna nabízí rovněž i tuto sérii. Pokud Vás zaujal seriál Arrow, 3. série online Vás vtáhne do děje ještě více a umožní Vám si vychutnat zážitek z nepředvídatelného děje seriálu Arow naplno. V poslední době se na webu rovněž objevuje heslo Arrow 4. Série online. Pokud máte raději češtinu při sledování Arrow, titulky jsou na webu volně k dispozici. V případě, že se rozhodnete namísto stahování vyhledat seriál Arrow online ke shlédnutí, hledejte raději na českých webech, na zahraničních naleznete pouze originální znění. K seriálu Arrow titulky naleznete rovněž vložené ve stahovaném videu, ale opět doporučujeme volit české stahovací portály.

Hudba k seriálu

Pro vytvoření hudby pozval produkční seriálu Greg Berlanti Blaka Neelyho, se kterým pracoval již dříve na projektu Everwood. Neely vytvořil soubor hudby obsahující elektronické a orchestrální prvky, které pokryly vše od akčních až po romantické scény. Sám Neely se vyjádřil, že se při tvorbě hudby snažil vzít v úvahu charaktery všech postav a vytvořit tak rozdílné motivy, které by dokázaly vyjádřit jednotlivou podstatu podstav a okamžiků, ve kterých se tyto postavy nacházely. Soundtrack k první sérii byl vydán 17. Září 2013 skrze WaterTower Music. Dvě verze soundtracku pro druhou sérii byly vydány 16. Září 2014. CD verze obsahovala dvě bonusové skladby, které nebyly obsažené v digitálním vydání. Kvůli úspěchu soundtracku, který zaznamenaly dosavadní Arrow epizody, bude Arrow 4. Série online, stejně jako její televizní verze, pravděpodobně rovněž obsahovat soundtrack z Neelyho tvorby.

Osobní názor

Protože jsem fanouškem seriálu Arrow, epizody jsem si stáhnul do počítače, ale zároveň jsem využil možnosti vyhledat seriál Arrow online ke shlédnutí. Je sice pravda, že se jedná o seriál pojednávající o samozvaném ochránci cti a práva, o kterých bylo natočeno už mnoho seriálů, ale přesto působí seriál díky tajemnosti a schopnosti vtáhnout diváka do děje velmi věrohodně a originálně. Všem zájemcům o kvalitní seriál tudíž doporučuji vyhledat první tři série, epizody Arrow 4. Série online zatím bohužel nenaleznete, protože řada zatím nebyla natočena. Využít můžete prozatím dostupného DVD, které nejen, že obsahuje veškerý obsah, který bylo možné zhlédnout na televizních obrazovkách, ale rovněž dostanete možnost podívat se na vynechané scény nebo si například prohlédnout záběry z události Paley Fest 2012. Protože byla zaznamenána obrovská popularita seriálu Arrow, film bude kromě dalších řad pravděpodobně dalším kreativním cílem producentů. Předtím než se dostaneme ke čtvrté sérii nebo než budou zveřejněny epizody Arrow 5. Série online ke zhlédnutí, budeme muset nejprve počkat na potvrzení tvorby ze strany produkční televize.

Hodnocení:
4.1774193548387 62