Seriál Temný případ

 Temný případ ke stažení
Seriál Temný případ si našel publikum ve všech věkových kategoriích. Foto: hbo.cz

Taky se řadíte mezi závislé fanoušky nového fenoménu s názvem Temný případ? Online sledování vám pak jistě v mnoha případech vytrhne trn z paty. Temný případ online totiž můžete sledovat doma, v posteli, ale třeba i v kanceláři, když nemáte zrovna v práci co dělat a šéf vám to dovolí. A komu by i tohle bylo málo, pak nezbývá než hledat Temný případ ke stažení. Důvody, proč někteří diváci Temný případ ke stažení hledají, mohou být různé. Ať už je to problémové připojení k internetu, nebo pouze touha uschovat si zajímavý seriál na časy nudy, někteří si prostě najdou důvod, proč výraz „Temný případ ke stažení“ zadávají do internetového vyhledávače. Tím nejhlavnějším ale bezesporu je, že se jim seriál Temný případ líbí nebo je alespoň zajímá. A to je cíl, který tvůrci seriálu sledují především – řadu věrných fanoušků, která se bude jen a pouze rozrůstat. Nevěříte? Stačí jedna, možná dvě episody a jedete v tom taky, vsaďte se!

Temný případ – DVD nebo BlueRay?

Netrvalo to dlouho a krátce po skončení posledního vysílaného dílu v českých končinách to potkalo i Temný případ. DVD a BlueRay disky zaplnily distribuční sítě. Zásadní otázkou pro každého možného zájemce by mělo v první řadě být – který z nosičů si vybrat? Temný případ DVD přináší oproti technologicky vyspělejší konkurenci menší distribuční výhodu. Seriál totiž na DVD bude s českým dabingem, zatímco na BlueRay disku se fanoušci budou muset spokojit pouze s českými titulkami. Na obou platformách pak naleznete ještě různé další bonusy, rozhovory, pozadí seriálu Temný případ, epizody z pohledu hlavního skladatele hudby a mnohem více. Mít doma ve sbírce i Temný seriál, epizody první série hezky kompletní od prvního dílu až po ten poslední, to je výzva pro každého fanouška.

True Detective online

Český název Temný případ online v překladu možná mnohem lépe vystihuje atmosféru seriálu, ale pro ty, kteří mají raději originální verzi, je důležité znát také původní název populárního seriálu – a ten v angličtině zní True Detective. Online sledování v původním znění není vůbec žádný problém. Anglicky mluví velká část světa a mezi diváky filmů a seriálů se počítají i ti, kteří angličtinu rozhodně nemají jako svůj mateřský jazyk. Problém ovšem může nastat, pokud se rozhodnete sledovat seriál True Detective online s českými titulky. S trochou štěstí naleznete server, který tuto možnost nabízí. Pokud ovšem máte smůlu a webové stránky s podobnou nabídkou nenaleznete, nezbývá vám, než se spolehnout na internetové vyhledávače a dotaz True Detective download. Pokud se neřadíte mezi ostřílené piráty a nemáte své osvědčené zdroje, vyplatí se být obezřetnými. Ne za každým odkazem s názvem True Detective download se totiž skrývá kýžený seriál. Pokud se vám však seriál Temný případ online v originále najít a stáhnout podaří, dohledat české titulky už pro vás hračka. Některé programy pro přehrávání videí to dokonce zvládnou i samy.

True Detective download 

Nebo True Detective ke stažení? Záleží na tom, co hledáte. Zadáním všech slov v angličtině dostanete anglické výsledky a s největší pravděpodobností také anglická videa bez českých titulků. Naopak, s využitím spojení True Detective ke stažení je dost dobře možné, že narazíte na zdroj videí, které jsou rovnou vybaveny českými titulky. Na druhou stranu je dobré zvážit fakt, že dvojjazyčné slovní spojení vás může zavést na potencionálně nebezpečné stránky. Podobně tomu je s tím, když uděláte v hledaném výrazu překlep. True detektiv není správný název a nejspíše vás tedy ani nedovede ke správnému výsledku. Spojení True Detektiv je prostě zkomolenina a s tou si nemusí internetové vyhledávače poradit. Takže pozor na to.

Temný případ – 3 jiné příběhy ve 3. sériích

Detektivka, která vám nedá spát? Tak přesně takový je Temný případ. 1. série nasadila pomyslnou laťku opravdu hodně vysoko a nenechala tak nikoho na pochybách o tom, že to HBO s tímto projektem myslí smrtelně vážně. A nikdo by se nedivil, kdyby oba představitelé v hlavních rolích dostali i nějakou tu filmovou cenu. Temný případ online, 1. série složená z 8 epizod, ve kterých divák spolu s detektivy rozplétá nejen podivnou, 17 let starou historii brutální vraždy, ale také osobnosti a životy detektivů samotných. Všechno má svůj konec a tak v poslední episodě končí i Temný případ. 2. série sice nese stejný seriálový název, ale jedná se o jiný příběh, o jiné herce a jiné prostředí. Ovšem pořád je to Temný případ online2. série je stejně jako ta první napínavá, zamotaná a plná skvělých hereckých výkonů. Jaké tedy bude pokračování seriálu Temný případ? 2. série přinese dva nové detektivy, případ geniálního spiknutí a hlavně dalších 8 epizod, které vám zabrnkají na nervy. A komu by i tohle všechno bylo málo, nemusí zoufat. Už se dávno připravuje pokračování: Temný případ, 3. Série. Fanoušci tlačí na autory a filmové tvůrce, aby si s pokračováním pospíšili. Je tedy více než jisté, že Temný případ, 3. série spatří světlo světa co nevidět.

True Detective – 2. série detektivního seriálu

V našich končinách sice teprve nedávno slavila velký úspěch první série nového amerického seriálu, v zámoří už dychtivě očekávají sérii třetí. Začínající fenomén – i tak by se dal označit seriál True Detective. 2. série rozhodně za tou první v ničem nezaostává, spíše naopak. Alespoň se tedy v tomto duchu vyjadřuje většina kritiků i obyčejných diváků, kteří již měli možnost nové díly vidět. Takový ohlas má seriál True Detective. 3. série by pak samozřejmě na úspěch předešlých dvou přinejmenším navázat. Nějaké informace ze zákulisí sice prosakují, ale jak přesně budou nové epizody True Detective 3. série vypadat zatím není vůbec jisté. V každém případě je vzhledem k diváckému zájmu jasné, že to nebude dlouho trvat a i poslední série se brzy představí veřejnosti.

Hodnocení:
4.2540983606557 122